Захворіло у світі
1,434,426
Померло у світі
82,220
Вилікувалось у світі
301,768
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Трамп заборонив в’їжджати до США мігрантам без медстрахування

Трамп заборонив в’їжджати до США мігрантам без медстрахування

Нові правила почнуть діяти з 3 листопада

Трамп заборонив в’їжджати до США мігрантам без медстрахування
фото www.flickr.com/photos/149446792@N02/36748299261

Американська влада заборонятиме в'їзд у країну особам, які протягом 30 днів не зможуть пред'явити договір про медичне страхування або довести свою здатність оплатити медичні послуги. Відповідне розпорядження президент США Дональд Трамп підписав у п'ятницю, 4 жовтня, передає DW.

 Заборона розповсюджується лише на людей, які подають заявки на отримання міграційних віз для в'їзду до країни, але не на тих, хто вже перебуває у США.

Також ця норма не діє щодо осіб, які мають посвідку на проживання у США, шукачів притулку, біженців та дітей. Водночас ця норма діє для батьків, чоловіків та жінок американських громадян. Нові правила почнуть діяти з 3 листопада.

«У той час, коли наша система охорони здоров'я стикається з проблемами, викликаними некомпенсованими витратами, уряд Сполучених Штатів погіршує проблему, приймаючи тисячі іноземців, які не продемонстрували жодної здатності платити за медичну допомогу», – заявив Трамп.

У заяві Білого дому наголошується, що занадто багато осіб, які не є громадянами США, скористалися «щедрими програмами охорони здоров'я» та, що «мігранти сприяють проблемі некомпенсованих витрат на охорону здоров'я».

За даними Інституту міграційної політики, у 2017 році 57% американских мігрантів мали договір про приватне медичне страхування, тоді як кількість таким чином застрахованих осіб, що народились у США, становила 69%. При цьому державне страхування мали 30% мігрантів та 36% тих, хто народився у країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію