Coca-Cola представила першу в світі пляшку з океанічного пластику

Coca-Cola представила першу в світі пляшку з океанічного пластику

Пляшка на чверть складається з пластикового сміття, зібраного на пляжах Іспанії і Португалії

Coca-Cola представила першу в світі пляшку з океанічного пластику
фото Coca-Cola Inc.

Coca-Cola презентувала першу в світі пляшку, при виробництві якої використовувався перероблений океанічний пластик. Компанія планує запустити такі пляшки в масове виробництво з 2020 року. Кожна з них на чверть складається з пластикового сміття, зібраного на 84 пляжах Іспанії та Португалії, повідомляє прес-служба виробника, на яку посилається retail.ru.

«Переробка відходів надзвичайно важлива не тільки для нас, але й для промисловості і суспільства загалом. Коли ці технології стануть повсюдними, ми побачимо, що всі види використаного пластика переробляються і використовуються в подальшому – не один раз, а знову і знову, дозволяючи відмовитися від спалювання та захоронення сміття», – заявив директор з поставок Coca-Cola Western Europe Бруно ван Гомпель.

Пляшка з океанічного пластика є результатом співпраці між компаніями Ioniqa Technologies, Indorama Ventures, Mares Circulares і Coca-Cola. Незважаючи на те, що вдосконалена переробка пластика ще тільки розробляється, пробні зразки пляшок Coca-Cola стали доказом того, що ця технологія може бути реалізована в майбутньому.

Раніше повідомлялося, Coca-Cola і Diesel випустять одяг з пластикових пляшок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті