Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Авіакомпанію, якій належить літак, що розбився під Львовом, позбавили ліцензії

Авіакомпанію, якій належить літак, що розбився під Львовом, позбавили ліцензії

Поліція забрала на експертизу «чорний ящик»

Авіакомпанію, якій належить літак, що розбився під Львовом, позбавили ліцензії
фото Національна поліція

Авіакомпанію, якій належить літак АН-12, позбавили ліцензії, повідомляє Державна авіаційна служба України.

Зокрема йдеться про Приватне акціонерне товариство «Авіакомпанія «Україна-Аероальянс».

«Наказом Державної авіаційної служби України від 04 жовтня 2019 року № 1334 припинено з 00 годин 00 хвилин (UTC) 05-го жовтня 2019 року дію Сертифіката експлуатанта приватного акціонерного товариства «АВІАКОМПАНІЯ «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС» № UK 023», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, наказ прийнято на підставі рішення Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників та виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу.

Нагадаємо, 4 жовтня у Львові сталася аварійна посадка літака Ан-12. Він летів з Віго (Іспанія) до Львова і здійснив аварійну посадку в селі Сокільники Львівської області. На борту судна перебували 7 членів екіпажу та 1 особа, яка супроводжувала вантаж. В результаті аварійної посадки літака загинули п'ятеро людей. Причини авіакатастрофи встановлює слідство. Зазначається, що поліція забрала на експертизу «чорний ящик» і документацію з літака Ан-12, який здійснив аварійну посадку під Львовом.

Основні версії слідства на сьогодні такі: помилка пілота, погодні умови, технічна несправність літака і помилка командно-диспетчерського пункту. Водночас правоохоронці відкидають версію про те, що в літака скінчилося паливо.

За фактом авіакатастрофи літака, у якій загинули п'ятеро людей, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею порушення правил безпеки руху або експлуатації транспорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті