Український стартап Grammarly залучив $90 млн при оцінці в понад $1 млрд

Український стартап Grammarly залучив $90 млн при оцінці в понад $1 млрд

Компанія розробляє онлайн-сервіс для допомоги в написанні текстів англійською

Український стартап Grammarly залучив $90 млн при оцінці в понад $1 млрд
https://www.grammarly.com

ІТ-компанія з українським корінням Grammarly залучила $90 млн інвестицій при оцінці в понад $1 млрд, що дає їй статус «єдинорога». Про це пише TechCrunch з посиланням на заяву гендиректора компанії Бреда Гувера.

Найбільшу суму коштів у Grammarly вже вдруге вклала компанія General Catalyst. У раунді також взяли участь поточні та нові інвестори. За весь час роботи компанія залучила близько $200 млн інвестицій.

Стартап Grammarly розробляє онлайн-сервіс на базі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою. Нові інвестиції Grammarly має намір вкласти в розвиток продукту. Стартап планує створити асистента для особистої і професійної комунікації англійською мовою.

Стартап був заснований в 2009 році трьома програмістами – Олексієм Шевченком, Максимом Литвином і Дмитром Лідером.

З того часу Grammarly перетворився в один з найуспішніших продуктів в інтернеті.

Зараз безкоштовне розширення від Grammarly скачали близько 10 млн разів, а сама компанія залучила сім мільйонів щоденних користувачів. Ключові для Grammarly параметри – кількість користувачів і виручка – подвоюються щорічно.

У 2017 році компанія вперше отримала інвестиції в розмірі $ 110 млн від групи інвесторів на чолі з General Catalyst. Домогтися такого успіху творці Grammarly змогли, зосередившись на корисному для користувачів сервісі: допомагати людям спілкуватися грамотніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло