Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
РФ та Саудівська Аравія готують угод на $2 млрд

РФ та Саудівська Аравія готують угод на $2 млрд

Країни також працюють над 25 новими проектами на суму $10 млрд

РФ та Саудівська Аравія готують угод на $2 млрд
фото www.flickr.com/photos/107439554@N07/13128482683

Росія і Саудівська Аравія планують підписати десять угод на суму понад $2 млрд під час візиту президента РФ Владіміра Путіна в королівство на наступному тижні. Про це повідомив журналістам у глава Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирило Дмитрієв, передає Reuters.

Угоди будуть стосуватися сільського господарства, залізничного транспорту, добрив, нафтохімії і штучного інтелекту, сказав він, але не розкрив деталей.

Тільки одна з інвестиційних угод оцінюється в $700 млн, сказав він, додавши, що РФПІ оголосить про спільні інвестиції з державним нафтовим гігантом Саудівської Аравії Saudi Aramco.

Нагадаємо: на початку цього місяця Дмитрієв повідомляв, що в ході візиту Путіна в Саудівську Аравію РФПІ і Saudi Aramco оголосять про інвестиції в російського виробника устаткування для нафтової галузі «Новомет». Сторони планували придбати 30% компанії.

Росія і Саудівська Аравія також працюють над 25 новими проектами на суму $10 млрд на додаток до вже вкладених понад $2,5 мільярда в більш ніж 30 проектів, сказав глава РФПІ.

Дмитрієв сказав, що Росія продовжить просувати проект будівництва нафтохімічного заводу «Сибура» в Саудівській Аравії за участю Saudi Aramco, Total і Sinopec.

«Майбутній візит покаже безпрецедентний рівень розвитку відносин між Росією і Саудівською Аравією на багатьох напрямах», – сказав Дмитрієв.

Росія останнім часом активізувала співпрацю з Саудівською Аравією, зокрема, завдяки обмеженню рівня видобутку нафти угодою ОПЕК +.

За словами Дмитрієва, Путін і саудівські чиновники в ході зустрічей обговорять угоду ОПЕК +. Росія і Саудівська Аравія є найбільшими світовими експортерами нафти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті