Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Samsung вкладе $11 млрд в розробку дисплеїв нового покоління

Samsung вкладе $11 млрд в розробку дисплеїв нового покоління

Кошти підуть на будівництво лінії з виробництва дисплеїв на квантових точках

Samsung вкладе $11 млрд в розробку дисплеїв нового покоління
фото DR

Компанія Samsung Display збирається вкласти $11 млрд у розробку і виробництво дисплеїв нового покоління. Таке рішення було прийнято в зв'язку зі зростаючою конкуренцією з боку китайських виробників, повідомляє Інтерфакс.

В ході заходу, влаштованого компанією, на якому також були присутні президент Південної Кореї Мун Чже Ін і віце-голова Samsung Electronics Лі Джейон, було оголошено, що ці інвестиції підуть на реорганізацію індустрії дисплеїв. При цьому компанія має намір утримувати лідируючі позиції на світовому ринку і домінувати на корейському ринку.

Для досягнення цієї мети уряд Південної Кореї інвестує близько 400 млрд вон в нові дисплейні технології, розповів Мун Чже Ін.

Згідно із заявою компанії, Samsung Display побудує лінію з виробництва дисплеїв на квантових точках в місті Асан, яка почне функціонувати в 2021 році. Її початкова потужність складе 30 000  одиниць панелей з діагоналлю понад 65 дюймів.

Пізніше виробничі потужності збільшаться. Довгостроковий план розвитку розрахований до 2025 року. За оцінками компанії, інвестиції дозволять створити 81 000 нових робочих місць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті