Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
ГПУ викликала Лукаш на допит як підозрювану

ГПУ викликала Лукаш на допит як підозрювану

Про це сама Лукаш написала на своїй сторінці в Facebook і додала копію повістки

ГПУ викликала Лукаш на допит як підозрювану
Фото: УНІАН

Генеральна прокуратура України (ГПУ) викликала колишнього міністра юстиції Олену Лукаш часів президентства Януковича на допит як підозрювану. Про це сама Лукаш написала на своїй сторінці в Facebook і додала копію повістки.

Згідно з документом, Лукаш викликають «для проведення слідчих і процесуальних дій, а саме повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та допиту в якості підозрюваного».

Допит призначений на 14:00 17 жовтня.

Лукаш повідомила, що планує прийти на допит.

«Відчуваючи непереборне бажання допомогти ГПУ і її новому керівництву, повідомляю, що: приходити і говорити буду навіть частіше ніж вам би хотілося, здорова, нікуди не виїжджаю…», – написала вона.

Також Лукаш зазначила, що підозру для неї підготували ще 28 травня 2015 року, але ні її, ні захист про неї не повідомили.

У ГПУ виклик Лукаш на допит наразі не коментують.

Нагадаємо: в травні 2015 року Генпрокуратура розпочала розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Лукаш у заволодінні за попередньою змовою групою осіб коштами держбюджету України у розмірі понад 2 млн грн шляхом їх безпідставного перерахування компанії «Європейська правова група».

Після цього, 28 травня 2015-го, Лукаш повідомили про підозру. При цьому адвокат Лукаш Юрій Іващенко заявив, що його підзахисна не отримувала повідомлення Генпрокуратури про підозру, і заявив, що справа проти неї має бути закрита через безпідставність звинувачень.

У липні 2013 року Олену Лукаш призначили міністром юстиції, 28 січня 2014 року Лукаш пішла у відставку.

Додамо, що торік у березні Європейський союз виключив Лукаш із санкційного списку, заявивши про відсутність вагомих підстав далі тримати її під санкціями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті