Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Scandinavian Airlines після тривалої перерви повертається в Україну

Scandinavian Airlines після тривалої перерви повертається в Україну

З кінця жовтня авіаперевізник літатиме Осло до Києва тричі на тиждень

Scandinavian Airlines після тривалої перерви повертається в Україну
фото www.flickr.com/photos/chrisjunker/44010754235

SAS (Scandinavian Airlines) після 8-річної перерви відновлює рейси в Україну. Про це повідомляє avianews.com.

Авіаперевізник з 26 жовтня 2019 року літати з Осло до Києва тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і суботах. Квитки продаються за ціною від 150 євро в обидва боки по найдешевшим тарифом.

SAS, як повідомляєтья, не є традиційним перевізником на європейських маршрутах уже кілька років, а працює по гібридної моделі, поєднуючи елементи лоу-костів і класичних авіакомпаній.

SAS обирає літати в центральні аеропорти. Саме тому рейси здійснюватимуться між найбільшими аеропортами Осло і Києва – Гардермуен і Бориспіль.

Одночасно з цим обслуговування на борту і структура тарифів дуже нагадує сервіс бюджетних авіакомпаній.

На середньомагістральних рейсах на борту літаків SAS немає бізнес-класу. Квитки продаються в двох категоріях: Go, аналог економ-класу, і Plus – преміум-економ.

Тариф Go має два підкласи – Light, який передбачає перевезення тільки ручної поклажі, і Smart, що включає перевезення 23 кг багажу. Всі тарифи Go не підлягають поверненню, але після оплати штрафу пасажир може поміняти дату вильоту.

Стандартна норма ручної поклажі дозволяє безкоштовно брати на борт один предмет вагою до 8 кг і з габаритами до 55х40х23 см. Додатково можна взяти невелику річ, наприклад, сумку для ноутбука з розмірами не більше 40х30х15 см.

Тариф Plus має три підкласи: Plus Smart, Plus Pro і Plus Flex. Всі вони включають перевезення стандартної норми ручної поклажі, дві валізи по 23 кг, підлягають обміну та поверненню. Відрізняються тільки умови обміну і повернення – зі штрафом або без.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті