Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Трамп намагається захистити Джуліані: «гарний хлопець та чудовий юрист»

Трамп намагається захистити Джуліані: «гарний хлопець та чудовий юрист»

Раніше в США прокуратура почала розслідування відносно Руді Джуліані

Трамп намагається захистити Джуліані: «гарний хлопець та чудовий юрист»

Президент США Дональд Трамп написав у Твіттері повідомлення на захист свого особистого адвоката Руді Джуліані після того, як прокуратура почала розслідування щодо цього юриста.

«Що ж, тепер вони йдуть за легендарним «борцем зі злочинністю» і найкращим мером в історії Нью-Йорка Руді Джуліані. Він може іноді здатися дещо брутальним, але він гарний хлопець і чудовий юрист. Таке одностороннє полювання на відьом відбувається в США», – зазначив Трамп.

Нагадаємо: раніше видання The New York Times повідомило, що у США прокуратура почала розслідування відносно Руді Джуліані.

Так, Джуліані підозрюють у порушенні законів про лобізм. Розслідування пов’язане зі справою проти помічників адвоката Трампа – бізнесменів радянського походження Лева Парнаса і Ігоря Фрумана, заарештованих у США цього тижня за звинуваченням у порушенні фінансування виборчих кампаній.

Федеральні прокурори також перевіряють причетність Джуліані до відставки посла США в Україні Мері Йованович. Вони вважають, що адвокат Трампа намагався підірвати її вплив.

Сам Джуліані заперечує причетність до відставки Йованович. У той же час він визнає, що разом зі своїми помічниками і українськими прокурорами збирав інформацію про неї, а також про колишнього віце-президента США Джозефа Байдена і його сина Хантера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті