Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Хантер Байден виходить з компанії, яка співпрацює з Китаєм

Хантер Байден виходить з компанії, яка співпрацює з Китаєм

Обпікшись на бізнесі в Україні, Байден поспішає перестрахуватися

Хантер Байден виходить з компанії, яка співпрацює з Китаєм
Джо Байден, його син Хантер та донька Ешлі
фото www.flickr.com/photos/timpphoto/987643641

Син екс-віце-президента США і головного кандидата від від демократів на майбутніх президентських виборах Джо Байдена Хантер Байден заявив, що до кінця жовтня вийде з ради директорів приватної інвестиційної компанії, яка укладала угоди з Китаєм, пише Bloomberg.

Це рішення зумовлено бажанням уникнути конфлікту інтересів через початок президентської кампанії в Сполучених Штатах, йдеться в заяві, поширеній адвокатом Байдена.

За словами Хантера Байдена, він обіцяє не працювати на компанії, пов'язані бізнесом з іншими державами, якщо його батько виграє президентські вибори 2020 року.

У заяві вказано, що Хантер Байден має намір 31 жовтня вийти з ради директорів китайської компанії, яка стала об'єктом критики.

«Хантер завжди усвідомлював, що за його батьком завжди будуть неухильно стежити. Однак він не очікував, що опиниться під шквалом фальшивих звинувачень з боку президента США», – йдеться в заяві.

Трамп стверджує, що Хантер Байден займався корупційною діяльністю в обох країнах, і зумів уникнути відповідальності завдяки своєму батькові. Президент не наводить будь-яких доказів, що підтверджують його звинувачення.

Як відомо, Хантер Байден виявився в центрі політичного скандалу через діяльність в зареєстрованій на Кіпрі газової компанії Burisma, яка працювала на Україні. Президент Дональд Трамп у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським наполягав на відновленні антикорупційного розслідування щодо Хантера Байдена. Демократи стверджують, що за це Трамп обіцяв надання Києву військової допомоги.

Ця розмова, де згадується Байден, став приводом для демократів почати процедуру імпічменту президента Трампа.

При цьому адміністрація Трампа відмовилась співпрацювати з Конгресом у справі про імпічмент.

Раніше Трамп заявив, що Хантер Байден щомісячно отримував прибуток у $100 000 в українській газовій компанії Burisma.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті