Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Porsche та Boeing розробляють літаючий електротранспорт

Porsche та Boeing розробляють літаючий електротранспорт

Дослідження, проведене компанією Porsche Consulting у 2018 році, показало, що ринок міського автотранспорту почне швидко розвиватися після 2025 року

Цей матеріал також доступний російською
Porsche та Boeing розробляють літаючий електротранспорт
Фото: Porsche

Porsche і Boeing підписали Меморандум порозуміння з метою дослідження можливостей преміум-ринку повітряного міського автотранспорту. Про це йдеться у прес-релізі компанії Porsche.

«Бренд Porsche має намір розширити свою сферу діяльності як виробника спорткарів і стати провідним брендом преміальних транспортних засобів. У довгостроковій перспективі це може означати перехід у третій вимір подорожей. Дві провідні світові компанії об’єднають зусилля для співпраці у потенційно ключовому сегменті ринку майбутнього»,– стверджує член Виконавчого комітету з продажів та маркетингу компанії Porsche AG Детлев фон Платен. 

У рамках співробітництва компанії зберуть міжнародну команду, яка працюватиме над різними аспектами повітряногоруху у місті, серед яких буде, наприклад, аналіз потенціалу ринку транспортних засобів преміум-ринку та можливі кейси використання.

Компанії Boeing і Porsche, а також дослідницька компанія Aurora Flight Sciences, дочірнє підприємство Boeing, працюють над розробкою концепту повністю електричного повітряного транспортного засобу з вертикальним злетом і приземленням. Над створенням і тестуванням прототипу працюватимуть інженери обох компаній, а також працівники дочірніх компаній Porsche – PorscheEngineering Services GmbH і Studio F.A. Porsche.

«Основою цього співробітництва є наше прагнення створити безпечну та ефективну нову екосистему руху. Це також відкриває для нас можливість дослідження розробки повітряного міського транспортного засобу у преміум-сегменті у партнерстві з інноваційним автомобільним брендом», – заявив віцепрезидент і генеральний директор Boeing NeXt Стів Нордлунд.

Ця організація працює над фундаментом екосистеми транспортного руху наступного покоління, в якій безпілотні та керовані транспортні засоби зможуть безпечно співіснувати.

Дослідження, проведене компанією Porsche Consulting у 2018 році, показало, що ринок міського автотранспорту почне швидко розвиватися після 2025 року. Також результати дослідження стверджують, що повітряні рішення дозволять перевозити пасажирів швидше та ефективніше, ніж це роблять традиційні наземні транспортні засоби, а також за нижчою ціною і на більш зручних умовах.

Нагадаємо: Porsche у вересні цього року офіційно представив свій перший повністю електричний спортивний седан Taycan.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті