Жеваго звинуватив ДБР у «вибірковому правосудді»

Жеваго звинуватив ДБР у «вибірковому правосудді»

За словами представника Жеваго, це ніщо інше, як фальсифікація доказів з метою проведення незаконних процесуальних дій

Жеваго звинуватив ДБР у 	«вибірковому правосудді»
Костянтин Жеваго
Фото: УНІАН

Прес-служба Костянтина Жеваго стверджує, що інформація про оголошення Костянтина Жеваго в розшук через неявку до слідчого Державного бюро розслідувань (ДБР) є «спотвореною і неправдивою». Про це повідомляє НВ Бізнес.

Крім того, згідно з прес-службою, також поширюються недостовірні дані про ситуацію з ліквідації банку «Фінанси і кредит», акціонером якого є Жеваго.

За словами юридичного консультанта Жеваго ситуація, що склалася з викликом на допит, заочним врученням підозри, заявою слідчого про оголошення всеукраїнського розшуку, нехтуючи законами України – це вибіркове правосуддя з елементами PR- кампанії органів досудового розслідування.

За словами представника Жеваго, це ніщо інше, як фальсифікація доказів з метою проведення незаконних процесуальних дій: не передбаченого законом «заочного» вручення підозри, незаконного оголошення в розшук. Ці факти свідчать про перевищення повноважень слідчими ДБР. Про вчинення ними службового злочину.

«З ринку було виведено понад дев'ять десятків банків, діяльність багатьох з яких викликала сумніви, але питання чомусь виникли тільки до пана Жеваго не як до співробітника банку, а як до його акціонеру», – зазначив консультант.

Він додав, що «в поточній ситуації проглядаються елементи політичного переслідування».

Нагадаємо: 23 вересня цього року Жеваго викликали у ДБР на 27 вересня, аби повідомити про підозру. 9 жовтня ДБР заочно вручило підозру Жеваго та оголосило його у міжнародний розшук. Пізніше рада директорів Ferrexpo заявила, що Костянтин Жеваго не отримував ніяких юридичних повідомлень від держорганів. 

Фонд гарантування вкладів раніше інформував, що з банку Жеваго незаконно вивели 5 млн грн.

У серпні поточного року ДБР повідомило двом топ-менеджерам збанкрутілого банку Жеваго «Фінанси та кредит» про підозру в розтраті 2,5 млрд грн фінустанови.

Нещодавно САП повідомила про підозру Жеваго за внесення недостовірних відомостей у декларацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло