Швейцарська Acino купує терапевтичний портфель препаратів Takeda на ринку України

Швейцарська Acino купує терапевтичний портфель препаратів Takeda на ринку України

Компанії вирішили не розголошувати фінансові деталі угоди

Швейцарська Acino купує терапевтичний портфель препаратів Takeda на ринку України
фото www.flickr.com/photos/laurscott/4097254706

Швейцарська компанія Acino придбає частину терапевтичного портфелю препаратів компанії Takeda в Україні та окремих країнах Близького Сходу та Африки на визначених умовах. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відповідної домовленості, як зазначається, компанії досягли 10 жовтня 2019 року.

«Ця угода зміцнює нашу присутність на наших основних ринках, що розвиваються, де ми зарекомендували себе як провідний постачальник високоякісної фармацевтичної продукцiї,  – говорить Штеффен Салтофте, генеральний директор компанії ACINO. –  Ми зможемо розширити як наш портфель, так і географічну присутність на наших  ключових ринках. А також забезпечити безперервний доступ пацієнтам на цих ринках до більш розширеного портфелю високоякісних лікарських засобів компанії Acino».

У рамках цієї угоди Acino  набуває права на продукти, що використовуються, зокрема, у терапії болю, гастроентерології, а також для лікування захворювань серцево-судинної та дихальної систем. Угода також включатиме переведення ряду працівників компанії Takeda в Україні, Молдові, Туреччині, Південній Африці, Саудівській Аравії, Катарі, Об’єднаних Арабських Еміратах та Єгипті.

Takeda та ACINO домовилися не розголошувати жодних фінансових деталей угоди. Вона підлягає затвердженню відповідними органами у кожній країні.

Консультаційні послуги на підтримку угоди надавали компанії Rothschild&Co, Latham і Watkins та PwC.

Раніше повідомлялось, що Johnson&Johnson зобов’язали у США виплатити $527 млн за поширення опіоїдів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті