Hyundai планує інвестувати $35 млрд в перспективні автомобільні технології

Hyundai планує інвестувати $35 млрд в перспективні автомобільні технології

Влада Південної Кореї, своєю чергою, вирішила також істотно збільшити свою підтримку технологій автономного кермування

Hyundai планує інвестувати $35 млрд в перспективні автомобільні технології
фото www.flickr.com/photos/zonman/3230888141

Hyundai Motor Group заявила, що планує інвестувати 41 трлн вон ($35 млрд) в мобільність та інші автомобільні технології до 2025 року. Про це повідомляє Reuters.

Частина з цих коштів піде на амбітні зусилля із підвищення конкурентоздатності самохідних авто, які також отримали державну підтримку.

Інвестиційний план, який за словами компанії, охоплює автономні, під’єднані та електричні автомобілі, а також технологію спільного використання авто, почав здійснюватись після того, як автовиробник та дві його філії оголосили про інвестиції в розмірі $1,6 млрд в СП з американською технологічною Aptiv .

Влада Південної Кореї також бере участь у цьому,заявивши про збільшення фінансування автономних технологій для транспортних засобів. Президент Мун Чже-ін заявив, що, на його думку, до 2030 року безпілотні автівки складуть половину нових авто на дорогах країни.

«Ринок автономного кермування – це золотий ринок для пожвавлення економіки і створення нових робочих місць», – сказав він.

Уряд планує витратити 1,7 трлн єн з 2021 по 2027 року на технології автономного кермування. У владі очікують, що Hyundai запустить загальнонаціональний сервіс повністю автономних автомобілів для комерційних клієнтів в 2024 році, і для масового споживача – до 2027 року.

Уряд Південної Кореї також заявив про наміри закласти технологічну та правову основу для демонстрації літаючих авто до 2025 року. Виконавчий віце-голова Hyundai Motor Ейсун Чунг заявив минулого місяця, що компанія розглядає можливість розробки літаючих автівок.

Hyundai також отримала значну урядову підтримку для автомобілів на водневих паливних елементах, при цьому Мун Чже-ін назвав водневу енергетику «майбутнім хлібом з маслом» економіки №4  Азії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло