Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Київобладміністрацію буде оптимізовано, а зарплати співробітників зростуть

Київобладміністрацію буде оптимізовано, а зарплати співробітників зростуть

На затвердження в Офіс Президента подано 13 кандидатур на різні керівні посади в адміністрації Київщини

Цей матеріал також доступний російською
Київобладміністрацію буде оптимізовано, а зарплати співробітників зростуть
Михайло Бно-Айріян
Фото: УНІАН

Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Михайло Бно-Айріян має намір провести реорганізацію очолюваної ним адміністрації, провести оптимізацію структури і підняти зарплату службовців. Про це він розповів журналістам, передає кореспондент Mind.

«Я вважаю що зарплата, а у мене зараз зарплата близько 18 000 грн, а мої заступники отримують близько 30 000 грн. Я вважаю що це не правильно. Я вважаю, що губернатор повинен отримувати чесні ..., судячи з обсягу завдань і відповідальності, до $10 000. За моїми відчуттями якщо зарплата буде $5000, то буде чергу із заступників стояти, (а зарплата) директора департаменту повинна становити $2000 – $3000 c можливістю кар'єрного росту, а начальник відділу $1500. Я зараз роблю оптимізацію і у мене завдання стоїть вийти хоч якось до цих показників», – сказав чиновник.

Він також зазначив що планує скоротити кількість співробітників КОДА з 707, що працюють на сьогоднішній день, до близько 400 осіб.

«Ідея моя, як зараз Херсон зробив, «схлопнути» юросіб (управління і департаменти в КОДА – Mind), щоб цього не було, і централізувати кадри і HR ... Як тільки я це зроблю, я точно розумію, що у мене 15-20% оптимізації є. Плюс реально є люди, до яких є велике питання, чим вони займаються. І по закупкам ми хочемо все централізувати ... Тобто 707 (співробітників – Mind) по 8 000 грн (зарплати) або все-таки 400 при нормальній зарплатні ... Хороший спеціаліст, по моєму розумінню, в Києві повинен отримувати 16 000 грн – 18 000 грн , мінімум 15 000 грн .... А ще у нас зараз близько 120 вакансій», – розповів Бно-Айріян.

Також він повідомив, що вже подав 13 кандидатів на посади своїх заступників, і на даний момент вони розглядаються відповідною комісією в Офісі Президента.

При цьому голова КОДА не назвав прізвища кандидатів, пославшись на небажання «спалювати» їх «до строку», проте підкреслив, що вони «не заангажовані». 

«Вони працювали зі мною в корпоративному секторі – в «Укренерго», в Міненерго зі мною працювали ... і їм дуже цікаво», – також зазначив чиновник.

Крім того він анонсував швидкі зміни в роботі департаменту регіонального розвитку Київоблдержадміністрації. 

«Зараз з ДРР (Департаментом регіонального розвитку – Mind) ми будемо перезавантажуватися в будь-якому випадку, тому що я розумію, що так далі жити не можна», – підкреслив Бно-Айріян.

Як раніше писав Mind, аудит одного з департаментів Київської облдержадміністрації викрив зникнення документації на 2 млрд грн. Ці документи начебто «згоріли» при перевезенні в рамках розслідування кримінальної справи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті