Захворіло у світі
5,837,541
Померло у світі
360,919
Вилікувалось у світі
2,437,965
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
ФГВФО завершив ліквідацію ще одного банку Курченка

ФГВФО завершив ліквідацію ще одного банку Курченка

Процедура ліквідації «Брокбізнесбанку» завершена, майно і активи – продані

ФГВФО завершив ліквідацію ще одного банку Курченка
Сергій Курченко
Фото: Shutterstock

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) завершив процедуру ліквідації «Брокбізнесбанку», ключовим інвестором якого є олігарх-утікач Сергій Курченко. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

«Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 15 жовтня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення публічного акціонерного товариства «Брокбізнесбанк» як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим», – йдеться в повідомленні.

Згідно зі статтею 52 Закону вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними. Таким чином, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора «Брокбізнесбанку» припинено.

Нагадаємо: наприкінці липня ФГВФО закінчив процес ліквідації «Реал Банку» Курченка.

Як повідомлялось, АМКУ у листопаді 2018 року оштрафував бізнесмена Курченка на 15 млн грн за порушення щодо «Брокбізнесбанку». Правоохоронні відомства виявили кінцевого бенефіціара-набувача «Брокбізнесбанку». Роком до цього Ощадбанк відсудив будівлю у Курченка вартістю 200 млн грн, через те, що «Брокбізнесбанк» не повернув гроші, передбачені кредитним договором у розмірі 200 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті