Ощадбанк відсудив будівлю у Курченка вартістю 200 млн грн

Ощадбанк відсудив будівлю у Курченка вартістю 200 млн грн

Це спричинено тим, що Брокбізнесбанк не повернув гроші, передбачені кредитним договором у розмірі 200 млн грн

Ощадбанк відсудив будівлю у Курченка вартістю 200 млн грн
Фото: Shutterstock

Ощадбанк набув право власності на будівлю Брокбізнесбанку за адресою вул. Саксаганського, 115-а в місті Києві.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

У 2013 році цю будівлю передано в заставу Ощадбанку товариством з обмеженою відповідальністю «Капітал Інвест ЛТД» у забезпечення за кредитним договором. Кредит був укладений між Ощадбанком та Брокбізнесбанком на суму 200 млн грн.

Колишні власники Брокбізнесбанку були також бенефіціарами зазначеної компанії. Оскільки Брокбізнесбанк не виконав свої зобов’язання за кредитним договором, Ощадбанк у судовому порядку протягом більш ніж трьох років намагався отримати задоволення своїх вимог, у тому числі за рахунок нерухомого заставного майна.

В заставі Ощадбанку перебувало два об’єкти нерухомості. В серпні 2016 року постановою Київського апеляційного господарського суду Ощадбанк домігся звернення стягнення на об’єкт нерухомості по вул. Лепсе, загальною площею понад 12 000 кв. м. Це дало можливість повернути майже 120 млн грн заставних коштів.

Для остаточного погашення заборгованості Ощадбанк у цілковитій відповідності з Законом України «Про іпотеку» скористався можливістю задовольнити свої вимоги в позасудовому порядку та набув право власності на предмет іпотеки, що розташований на вул. Саксаганського.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло