Абромавичус призначив ще трьох керівників в «Укроборонпромі»

Абромавичус призначив ще трьох керівників в «Укроборонпромі»

Йдеться про Данила Федорчука, Михайла Морозова, Анатолія Незгодюка

Абромавичус призначив ще трьох керівників в 	«Укроборонпромі»
Айварас Абромавичус
Фото: УНІАН

Генеральний директор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус призначив очільників ще 3 напрямків у керівництві концерну. Про це повідомляє «Укроборонпром».

Так, призначено Данила Федорчука заступником генерального директора з правових питань, Михайла Морозова – заступником генерального директора з маркетингу та збуту, Анатолія Незгодюка – директором фінансово-економічного департаменту.

Також про зміни у кадрах концерну написав заступник гендиректора «Укроборонпрому» Роман Бондарь.

«Данило Федорчук став лідером юридичної функції, очоливши вкрай важливий напрямок, що пронизує усі сфери діяльності Концерну. Перед цим Данило керував юридичною функцією Антимонопольного комітету, а до цього багато років працював у міжнародних юридичних компаніях, зокрема, Beiten Burkhardt», – розповів Бондарь.

Також він повідомив, що Михайло Морозов  очолив напрямок зовнішньоекономічної діяльності, першочергово фокусуючись на зростанні обсягу експортних операцій та структурній реформі спецекспортерів. До цього Михайло був більше 10 років керівником группи ISTIL та має значний досвід керування спецекспортерами, зокрема ГП «Прогрес».

«Анатолій Незгодюк приєднався до керівного складу фінансової функції концерну. Анатолій більше 10 років працював у якості фінансового директора ключових активів Метінвесту. До цього займав посади фінансового контролера у Gallaher Ukraine та Kraft Foods Ukraine», – наголосив замгендиректора.

Нагадаємо: колишній заступник голови Національної поліції, полковник Костянтин Бушуєв став заступником генерального директора «Укроборонпрому». Пізніше 7 жовтня, президент Володимир Зеленський призначив двох нових членів Наглядової ради «Укроборонпрому», ними стали помічник президента Андрій Єрмак, а також генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті