Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
У США закриють найбільшу у світі в’язницю

У США закриють найбільшу у світі в’язницю

На це потрібно витратити понад $8 млрд

У США закриють найбільшу у світі в’язницю
фото www.flickr.com/photos/michaelmthielen/39457994531

Мерія міста Нью-Йорк проголосувала за закриття горезвісного в'язничного комплексу на острові Райкерс, який став синонімом насильства та зневаги. Про це повідомляє The Guardian.

Закрити одну з найбільших в’язниць в світі планується до 2026 року. Замість неї збудують чотири невеликі та більш сучасні в’язниці, які розташовуватиметься ближче до головних місцевих будівель в Манхеттені,Брукліні,Бронксі та Куінсі.

«Острів Райкерс – це символ жорстокості і нелюдського ставлення,нам пора назавжди забути про нього, – сказав спікер мерії Корі Джонсон. – Як місто, ми повинні зробити усе можливе, щоб відійти від провальної політики масового ув’язнення».

Мер Нью-Йорку Білл де Блазіо також підтримав цей план, на реалізацію якого треба понад $8 млрд.

Комплекс Райкерс містить десять окремих в'язниць, в тюремний комплекс входять, крім власне приміщень для утримання в'язнів, школи, ігрові майданчики, каплиці, спортзали, магазини, перукарні, хлібопекарня, електростанція, автобусний парк і навіть автомийки . Комплекс почав працювати  з 1930-х років і давно відомий своєю жорстокістю.

Нагадаємо: раніше цього місяця міністр юстиції України Денис Малюська розповів про плани Мін’юсту закрити третину тюрем, земельні ділянки продати, а вирученими коштами покрити базові витрати для будівництва нових закладів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті