Захворіло у світі
5,988,416
Померло у світі
366,654
Вилікувалось у світі
2,529,761
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Google пояснила, чому в її нових смартфонах немає підтримки 5G

Google пояснила, чому в її нових смартфонах немає підтримки 5G

Компанія чекатиме, коли покриття 5G стане більш суттєвим

Google пояснила, чому в її нових смартфонах немає підтримки 5G
фото Shutterstock

Нові флагманські смартфони Google не підтримують мережі п'ятого покоління (5G), тому що ця мобільна технологія «ще недостатньо готова для використання споживачами». Про це заявив віце-президент компанії з управління продажами продуктів Браян Раковськи, передає DailyComm.

«Це станеться, але зараз не час купувати смартфон з 5G. Ми виведемо на ринок відповідний смартфон, коли відчуємо, що настав хороший час для користувачів», – повідомив він під час виступу на конференції Google.

За словами Раковськи, на даний момент покриття 5G-мереж ще дуже незначне, тому користувачі не можуть отримувати всіх їх переваг. Крім того, є проблема підвищеного енергоспоживання в 5G-телефонах, додав він.

У дослідницькому агентстві Strategy Analytics прогнозують, що світові поставки смартфонів зі стільниковим зв'язком 5G в 2019 році досягнуть 5 млн одиниць.

Експерти Canalys очікують, що в 2023 році по всьому світу буде випущено 800 млн 5G-смартфонів або 51,4% в загальному обсязі ринку.

Поки що на ринку представлено кілька моделей смартфонів з підтримкою 5G. Першими цей сегмент освоїли компанії Samsung і Huawei. Вихід iPhone з 5G-модемом очікується в 2020 році.

Нагадаємо, Google представила Pixel 4 і новий ноутбук, які мають кілька оригінальних функцій, що можуть сподобатись користувачам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті