Уряд призначив Новак в.о. голови НАЗК

Уряд призначив Новак в.о. голови НАЗК

Кабмін ставить за мету найближчим часом перезавантажити керівництво агенства

Уряд призначив Новак в.о. голови НАЗК
Виконуюча обов'язки голови НАЗК Наталя Новак
Фото: УНІАН

Уряд призначив виконуючою обов`язки голови Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталію Новак. Про це під час прес-конференції повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає кореспондент Mind

«На вчорашньому уряді ми призначили Новак Наталію Василівною виконуючою обов’язки голови агентства із запобігання корупції… Наше завдання – максимально швидко оновити керівництво НАЗК. Це дуже важливий орган в системі антикорупційних органів. Ми зробимо, як уряд, максимально все від нас залежне для того, щоб максимально швидко цей орган перезапустити і він запрацював так, як він мав працювати», – повідомив Гончарук.

Як повідомляють ЗМІ, Наталя Василівна Новак народилася 21 листопада 1955 року, має  три вищі освіти: економічну, юридичну, історичну. З червоним дипломом закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка та Державну академію управління персоналом.

Депутат Київської міськради. Обиралася тричі: III-го, IV-го і V-го скликань.
У сорок три роки – член партії «Реформи і порядок». Депутат від блоку Віталія Кличка.

Пізніше Новак очолила відділ з питань бюджету та соціально-економічного розвитку столиці в Київській міській раді.

Обралась народним депутатом Верховної Ради VII-го скликання («УДАР»), обіймала посаду заступника голови комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування.

Стала народним депутатом VIII-го скликання (БПП-Солідарність), очолила підкомітету з питань законодавчого забезпечення діяльності Президента, Кабміну, центральних органів виконавчої влади та діяльності політпартій, громадських об'єднань комітету ВР з питань політики і правосуддя.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло