Абу-Дабі інвестує сотні мільйонів доларів у техностартапи з Близького Сходу

Абу-Дабі інвестує сотні мільйонів доларів у техностартапи з Близького Сходу

ОАЕ направляє кошти в місцеві технологічні екосистеми, щоб зменшити свою залежність від нафти

Абу-Дабі інвестує сотні мільйонів доларів у техностартапи з Близького Сходу
фото www.flickr.com/photos/68751915@N05/6355821965

Абу-Дабі подвоює свій вклад у технологічний сектор з інвестиціями в $250 млн для підтримки стартапів з країн Близького Сходу та Північної Африки. Про це повідомляє CNBC.

Mubadala, державний інвестиційний підрозділ Абу-Дабі, оголосив, що нові технологічні фонди MENA інвестуватимуть у компанії та венчурні фонди, які сприяють розвитку місцевого інкубатору Hub71.

Hub71 був запущений раніше цього року для диверсифікації економіки ОАЕ. Microsoft і SoftBank також є партнерами за схемою в Абу-Дабі. Hub71 пропонує такі стимули, як офісні приміщення та медичне страхування, щоб спонукати стартапи до відкриття магазинів у регіоні.

Такі держави, як ОАЕ, та інші країни Близького Сходу все частіше направляють кошти в місцеві технологічні екосистеми, щоб зменшити свою залежність від нафти.

Глава венчурного бізнесу в Mubadala Capital Ібрагім Аджамі сказав, що нові технологічні фонди MENA  ґрунтуватимуться на десятилітньому досвіді Mubadala, який інвестує в технокомпанії з усього світу. Держсектор виділив $15 млрд у Vision Fund I від Softbank, які були інвестовані в такі компанії, як Uber, WeWork и Slack.

Нагадаємо: восени цього року суверенний фонд добробуту Абу-Дабі Mubadala оголосив про запуск нового фонду обсягом в $1 млрд – Abu Dhabi Catalyst Partners.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію