Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Mubadala запускає інвестиційний фонд обсягом в $1 млрд

Mubadala запускає інвестиційний фонд обсягом в $1 млрд

Abu Dhabi Catalyst Partners буде націлений на можливості управління активами, спеціалізованим фінансуванням та фінансовою інфраструктурою

Mubadala запускає інвестиційний фонд обсягом в $1 млрд
фото twitter.com/ADGlobalMarket

Суверенний фонд добробуту Абу-Дабі Mubadala оголосив про запуск нового фонду обсягом в $1 млрд – Abu Dhabi Catalyst Partners. Про це повідомляє Reuters.

Новий фонд базуватиметься у фінансовому центрі Абу-Дабі, Abu Dhabi Global Market (ADGM), та використовуватиме мережі Mubadala для створення нових інвестиційних можливостей.

«Новий фонд буде націлений на можливості управління активами, спеціалізованим фінансуванням та фінансовою інфраструктурою», – йдеться в заяві компанії.

Mubadala  – активний інвестор, який вкладає капітал із вигодою для ОАЕ в різні активи по всьому світу, що дозволяє компанії забезпечувати стабільну доходність і при цьому враховувати ризики. Загальна вартість активів Mubadala складає $225 млрд. Її інвестиційні проекти діють у понад 50 країнах. Компанія має долі в низці компаній, зокрема в General Electric.

На початку квітня стало відомо, що приватна інвестиційна компанія Carlyle Group має намір викупити значну міноритарну долю в найбільшій приватній нафтогазовій європейській компанії Cepsa в суверенного фонду добробуту Абу-Дабі Mubadala.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті