Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Кабмін зобов’язав «Нафтогаз» поставляти газ у східні області України без урахування боргів ОРДЛО

Кабмін зобов’язав «Нафтогаз» поставляти газ у східні області України без урахування боргів ОРДЛО

Зняття заборгованості сприятиме сталому проходженню опалювального періоду, вважають в уряді

Кабмін зобов’язав «Нафтогаз» поставляти газ у східні області України без урахування боргів ОРДЛО
фото www.flickr.com/photos/166102065@N05/45530173841

Уряд України зобов'язав «Нафтогаз України» поставляти газ виробникам тепла в Луганську і Донецьку області без урахування боргів за паливо тимчасово окупованих територій для сталого проходження опалювального періоду. Про це йдеться в постанові Кабміну.

Заборгованість за газ, використаний для надання тепла на території Донбасу до 2015 року, не буде враховуватися в рівні розрахунку виробників теплової енергії Донецької та Луганської областей перед НАК.

У Кабміні зазначають, що це дозволить забезпечити поставки природного газу теплопостачальним підприємствам, розташованим на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Також зняття заборгованості сприятиме сталому проходженню опалювального періоду.

У постанові зазначається, що Донецька і Луганська обласні адміністрації повинні скласти перелік тепловиків, що працюють як на підконтрольній українській владі території, так і на території окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, з відповідними обсягами заборгованості за поставлений «Нафтогазом» газ станом на 31 грудня 2014 року й передати їх компанії.

Нагадаємо: офіційно Україна не купує газ у РФ з листопада 2015 року. «Газпром» постачає газ у «ДНР» та «ЛНР» у «гуманітарних цілях» і, як повідомляє  російська компанія, вона не виставляє рахунки непідконтрольним Україні районам Донбасу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті