Захворіло у світі
5,988,416
Померло у світі
366,654
Вилікувалось у світі
2,529,761
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Суд зупинив виконання постанови щодо стягнення з «Укргазвидобування» понад 215 млн грн

Суд зупинив виконання постанови щодо стягнення з «Укргазвидобування» понад 215 млн грн

Рахунки «Укргазвидобування» залишаються заблокованими

Суд зупинив виконання постанови щодо стягнення з 	«Укргазвидобування» понад 215 млн грн
фото ugv.com.ua

Верховний Суд України зупинив виконання постанови Північного апеляційного господарського суду щодо стягнення з «Укргазвидобування» понад 215 млн грн, яку компанія вважає незаконною та оскаржила. Про це повідомляє прес-служба «Укргазвидобування».

Зазначена ухвала Верховного Суду є обов'язковою підставою для зупинення приватним виконавцем виконавчих дій щодо виконавчого провадження, в рамках якого на кошти на рахунках АТ «Укргазвидобування» накладено арешт та відповідно заблоковано роботу АТ «Укргазвидобування».

В рамках виконавчого провадження щодо виконання постанови Північного апеляційного господарського суду від 7 жовтня 2019 року по сьогоднішній день рахунки «Укргазвидобування» залишаються заблокованими.

«Компанія сподівається, що приватний виконавець належним чином виконає покладені на нього Законом обов'язки та зупинить виконавчі дії щодо виконавчого провадження з такою ж оперативністю (впродовж одного дня), як він накладав арешти в рамках вказаного виконавчого провадження». – додають у компанії.

Раніше повідомлялось, що суд заарештував банківські рахунки АТ «Укргазвидобування», ускладнивши відвантаження палива виробництва Шебелинського заводу і скрапленого газу інших газопереробних заводів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті