Захворіло у світі
6,722,408
Померло у світі
393,916
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Суд заарештував банківські рахунки «Укргазвидобування» – ЗМІ

Суд заарештував банківські рахунки «Укргазвидобування» – ЗМІ

З минулого тижня рахунки заарештовані через спроби стягнення спірного боргу фінансовою компанією «Фінгруп Фактор»

Суд заарештував банківські рахунки «Укргазвидобування» – ЗМІ
фото ugv.com.ua

Суд заарештував банківські рахунки АТ «Укргазвидобування», ускладнивши відвантаження палива виробництва Шебелинського заводу і скрапленого газу інших газопереробних заводів. Про це enkorr повідомили контрагенти держкомпанії, які не мають можливості здійснити оплату за терм-контрактами.

За даними джерела – з минулого тижня рахунки дійсно заарештовані через спроби стягнення спірного боргу фінансовою компанією «фінгруп Фактор».

«Дійсно весь тиждень рахунки арештовані, ми писали про цей ризик раніше на сайті. Нормально вантажити продукцію не можемо, відвантаження здійснюються тільки на підставі раніше отриманих передоплат », – повідомили в держкомпанії.

У 2013 році «Укргазвидобування» залучала у «Дельта Банку» кредит 150 млн грн. Тіло кредиту разом з відсотками погашено в серпні 2017 року, коли банк уже перебував в управлінні Фонду гарантування вкладів (ФГВФО).

Однак незважаючи на це, «Дельта Банк» заявив новий позов, в якому просив стягнути з «Укргазвидобування» з цього ж кредитним договором 215 млн грн. Цей знову виник борг згодом був переданий ТОВ «ФК фінгрупам Фактор» з дисконтом в майже 70%.

Між «Дельта Банком» і фінансовою компанією було укладено договір про відступлення права вимоги, згідно з умовами якого до «ФК «Фінгруп Фактор »переходять права вимоги за кредитним договором.

«Такі дії посадових осіб Фонду гарантування вкладів в черговий раз викликали задвоєння суми позову, в результаті чого з держави на користь приватної структури вже в найближчі дні може бути незаконно стягнуто суму понад 215 млн грн – кошти, які можуть бути спрямовані на сплату податків або виплату державі дивідендів », – говорилося в зверненні« Укргазвидобування »до президента і Кабінету Міністрів.

Раніше повідомлялось, що Шебелинський ГПЗ пропонує замістити частину палива з Білорусі на українському ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті