Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Китайська Tencent вважає криптовалюту Libra від Facebook загрозою

Китайська Tencent вважає криптовалюту Libra від Facebook загрозою

Компанії в КНР не зможуть на рівних конкурувати з новим стейблкойном

Китайська Tencent вважає криптовалюту Libra від  Facebook загрозою
фото DR

Керівництво китайського інтернет-гіганта Tencent і месенджера WeChat заявляє, що проект Libra від Facebook становить серйозну загрозу для наявних на ринку цифрових платіжних систем, повідомляє ForkLog.

У нещодавно опублікованому документі Tencent назвав ініціативу від найбільшої соцмережі не тільки «доцільною і раціональною», але й при цьому «сміливою і радикальною». У компанії впевнені, що монета Libra швидко завоює значну частку ринку в країнах із нестабільною національною валютою і нерозвиненою банківською інфраструктурою. При цьому китайським компаніям навряд чи вдасться на рівних конкурувати з новим платіжним засобом.

«Будь-яка інтернет-компанія з відносно розвиненою платіжною системою на зразок WeChat Pay і Alipay піддасться загрозі в разі запуску цього стейблкойна від Facebook», – йдеться в документі.

Відзначимо, що месенджером WeChat від Tencent активно користується близько 1 млрд осіб. Платіжні системи WeChat Pay і Alipay від Alibaba Group є найбільшими в країні.

Між тим Китай розробляє свою криптовалюту, вона буде схожа на Libra від Facebook.

Нагадаємо, напередодні глава Facebook Марк Цукерберг, виступаючи в Конгресі США, запевнив конгресменів, що проект Libra буде запущено тільки тоді, коли всі регулятори дадуть на це згоду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті