Tesla обігнала General Motors і стала найдорожчим автовиробником у США

Tesla обігнала General Motors і стала найдорожчим автовиробником у США

Аналітики, які прогнозували компанії збитки, теж дивуються таким показникам

Tesla обігнала General Motors і стала найдорожчим автовиробником у США
фото pixabay.com

За 3-й квартал 2019 року американський виробник електромобілів Tesla зафіксував прибуток у розмірі $342 млн. Загальний обсяг виручки Tesla склав у третьому кварталі $6,3 млрд, випливає з опублікованих фінансових підсумків компанії за 3-1 квартал, на які посилається CNBC. У минулому кварталі дані за цим показником дорівнювали $5,2 млрд.

Після публікації фінансового звіту акції Tesla відразу ж злетіли на 17% – до $299,68 за акцію. Збільшення вартості цінних паперів призвело до подорожчання ринкової вартості всієї компанії до $58,72 млрд.

Таким чином Tesla стала найдорожчим автовиробником в США, випереджаючи корпорацію General Motors, капіталізація якої оцінюється в $52,45 млрд.

Такий успіх Tesla став несподіванкою для фінансових аналітиків, зазначає видання. Раніше експерти прогнозували компанії Ілона Маска квартальні збитки в розмірі $257 млн. У квітні цього року виробник опублікував підсумки I кварталу 2019 року – тоді Tesla втратила $702 млн.

Пізніше глава компанії Ілон Маск заявив, що автовиробник ризикує залишитися без грошей вже через 10 місяців, якщо керівництво не вживатиме серйозних заходів для скорочення витрат компанії.

Компанія заявила, що кожного року скорочувала витрати на 16%, посилаючись на підвищення операційної ефективності і скорочення виробничих і матеріальних затрат. Маск заявив, що експлуатаційні витрати були найнижчими з початку випуску Model 3.

Нагадаємо: раніше цього місяця Tesla  отримала офіційний дозвіл на виробництво електрокарів у Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло