Перший етап торгової угоди між США та КНР може не бути підписаний наступного місяця - Reuters

Перший етап торгової угоди між США та КНР може не бути підписаний наступного місяця - Reuters

Чиновники в адміністрації США стверджують, що не означає провал угоди

Перший етап торгової угоди між США та КНР може не бути підписаний наступного місяця - Reuters
фото www.flickr.com/photos/55272886@N06/5379956819

Робота над проміжної торговою угодою між США і Китаєм, можливо, не буде завершена в термін, щоб лідери двох країн могли підписати її в наступному місяці в Чилі. Але це не говорить про провал угоди, сказав чиновник адміністрації США, передає Reuters.

Учасники переговорів США і Китаю працюють над завершенням тексту угоди, щоб президент США Дональд Трамп і голова КНР Сі Цзіньпін могли підписати їх на саміті АТЕС в Чилі 16-17 листопада.

«Якщо вона (угода) не буде підписана в Чилі, це не означає, що вона розвалюється на частини. Це просто означає, що вона не готова», – сказав чиновник адміністрації.»

«Наша мета – підписати її в Чилі. Але іноді тексти не готові. Але є хороший прогрес, і ми очікуємо, що угода буде підписана в Чилі», – додав він.

Представник Білого дому Джадд Дір також сказав, що наразі «обидві сторони працюють над завершенням тексту для підписання в Чилі».

Співробітник Центру стратегічних і міжнародних досліджень Джуд Бланшетт сказав, що перша фаза операції поверне статус-кво, що спостерігався до початку торгової війни в 2017 році, але поставив під сумнів масштаб прогресу.

Більш складні питання, наприклад, промислова політика КНР, субсидії для держпідприємств і примусова передача технологій, були відкладені для більш пізніх переговорів, сказав він.

Нагадаємо: раніше цього місяця було анонсовано, що китайська та американська сторони дійшли згоди і стараються узгодити текст першої фази торгової угоди, щоб лідери двох країн могли підписати угоду на саміті АТЕС в Чилі в листопаді.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло