Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Fiat Chrysler підтвердив, що веде переговори про злиття з PSA

Fiat Chrysler підтвердив, що веде переговори про злиття з PSA

За попередніми оцінками, біржова вартість FCA і PSA склала б близько $50 млрд

Fiat Chrysler підтвердив, що веде переговори про злиття з PSA
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/25354318708

Італійсько-американський автоконцерн Fiat Chrysler (FCA) підтвердив, що він веде переговори про злиття з французьким PSA – материнським концерном німецького автовиробника Opel. Про це повідомляє DW.

«Ведуться дискусії, мета яких – створити одну з провідних в світі груп в сфері мобільності. В даний час додати до цього більше нічого», – йдеться в короткому повідомленні FCA.

Аналогічну заяву випустила і група PSA. Прес-конференція не планується.

Напередодні ЗМІ повідомили, що біржова вартість FCA і PSA склала б близько $50 млрд. Зазначається, що інформацією видання, головою правління нової групи повинен стати глава Peugeot Карлос Траварес, а главою адміністративної ради FCA Джон Елканн – онук шефа Fiat Джованні Аньєллі – залишиться на тій же посаді, але вже в об'єднаній групі.

PSA випускає традиційні французькі моделі Peugeot і Citroеn, а FCA – такі марки, як Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Jeep, Lancia і Maserati. Автовиробники зараз знаходяться під великим тиском, оскільки повинні інвестувати в виробництво автономних і електромобілів.

Fiat Chrysler одного разу вже намагався об'єднатися з французьким Renault, щоб створити третю за величиною в світі автогрупа, але переговори закінчилися провалом. Після багатомісячних дискусій, Fiat Chrysler в червні несподівано відкликав свою оферту про злиття.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті