Захворіло у світі
21,173,009
Померло у світі
764,744
Вилікувалось у світі
13,279,850
Захворіло в Україні
89,719
Померло в Україні
2,044
Вилікувалось в Україні
47,430
Fiat Chrysler несподівано відкликав свою пропозицію про злиття з Renault

Fiat Chrysler несподівано відкликав свою пропозицію про злиття з Renault

Заява була зроблена незабаром після того, як стало відомо про нові підозри щодо колишнього топ-менеджера альянсу Renault-Nissan Карлоса Гона

Fiat Chrysler несподівано відкликав свою пропозицію про злиття з Renault
фото pixabay.com

Концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) рано вранці в четвер, 6 червня, несподівано повідомив про те, що відкликає свою пропозицію про злиття з французьким автомобілебудівником Renault. Про це повідомляє DW.

Ця заява була зроблена незабаром після того, як стало відомо про нові підозри щодо колишнього топ-менеджера альянсу Renault-Nissan Карлоса Гона.

«Стало ясно, що у Франції відсутні політичні передумови, необхідні для подібного злиття», – повідомили представники італійсько-американського автогіганта в Лондоні. FCA вважає, що його пропозиція про злиття було переконливою і принесла б вигоду обом сторонам.

Раніше Renault повідомив, що хоче відкласти офіційні переговори про злиття. Правління компанії провело нараду щодо можливості об'єднання, проте не встигло прийняти остаточного рішення, так як уряд Франції висловилося за те, щоб відкласти переговори, пояснив французький автовиробник.

У разі укладення угоди Renault і Fiat Chrysler стали б третім в світі за величиною автовиробником після Volkswagen і Toyota, випускаючи спільно близько 8,7 млн ​​автомобілів в рік. Пропозиція, зроблена FCA французам минулого тижня, передбачаа, що обидві сторони отримали б по половині активів.

Renault зустрів оферту з великим інтересом, так само як і французька держава, якій належать 15%  акцій автовиробника. Однак згодом міністр економіки Франції Брюно Ле Мер виступив по телебаченню із заявою про те, що з початком переговорів поспішати не варто.

Зірвана угода з FCA не єдина погана новина для Renault за останні дні. У вівторок, 4 червня, стало відомо, що колишній топ-менеджер альянсу Renault-Nissan Карлос Гон, проти якого в Японії заведено справу про розкрадання 15 млн євро, обвинувачується в Нідерландах в розкраданні ще 11 млн євро з рахунків компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті