Очільником НКРЕКП обрано Валерія Тарасюка
До нього комісію очолювала Оксана Кривенко

Новим головою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, шляхом таємного голосування обраний Валерій Тарасюк. Про це повідомляє пресслужба регулятора.
«Сьогодні шляхом таємного голосування членів НКРЕКП Головою Регулятора обрано Валерія ТАРАСЮКА згідно зі статтею 9 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання y сферах енергетики та комунальних послуг», – йдеться у повідомленні.
29 жовтня президент України Володимир Зеленський призначив його членом НКРЕКП.
Тарасюк народився в 1976 році у селищі Казанка Миколаївської області. У 1998 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
До Тарасюка НКРЕКП очолювала Оксана Кривенко. Вона працювала на посаді з травня 2018 року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].