Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
ОАЕ оголосили про створення найбільшого в регіоні альянсу для захисту нафтових об’єктів

ОАЕ оголосили про створення найбільшого в регіоні альянсу для захисту нафтових об’єктів

До нового оборонного конгломерату увійде 25 державних і незалежних компаній

ОАЕ оголосили про створення найбільшого в регіоні альянсу для захисту нафтових об’єктів
фото www.flickr.com/photos/56297422@N03

Чинний правитель Об'єднаних Арабських Еміратів оголосив, що зусиллями 25 державних і незалежних компаній буде створена найбільше на Близькому Сході угруповання, покликане захищати нафтові об'єкти ОАЕ від атак, подібних до вересневого нападу на НПЗ Saudi Aramco. Про це повідомляє CNBC.

Наслідний принц Абу-Дабі шейх Мухаммед бен Заід ан-Нахайян, який також виконує обов’язки заступника верховного головнокомандувача збройними силами,оголосив про наміри 25 компаній створити новий оборонний конгломерат під назвою Edge.

Головним виконавчим і керуючим директором Edge обраний Фейсал аль-Банна. Раніше був керуючим директором в компанії кібербезпеки ОАЕ DarkMatter. Крім того, він є засновником компанії Axiom Telecom. Очікується, що на гіганта працюватиме 12 000 людей.  

Новий лідер Edge заявив, що компанія прагнутиме допомогти збройним силам ОАЕ в регіоні швидко отримати як програмне забезпечення,так і обладнання необхідне для відбиття локальних загроз.

Аль-Банна сказав, що цілі Edge полягають у тому, щоб забезпечити ОАЕ суверенну здатність захищати себе, а також розвивати свою економіку знань для моменту «коли закінчиться останній барель нафти».

Глава Edge підкреслив, що угрупування буде прагнути до того, щоб взяти під контроль розробку, виробництво і використання нелетальної зброї, такого як частотні глушники та електромагнітні системи, радіолокаційне обладнання.

Нагадаємо: у вересні по об'єктам Saudi Aramco було випущено 25 безпілотників і ракет.Саудівська Аравія є найбільшим в світі експортером нафти, і атаки на нафтову інфраструктуру Saudi Aramco в Абкаіке і Хураісе привели до скорочення видобутку на 5,7 мільйона барелів на добу. Компанія поки не назвала терміни відновлення видобутку в повному обсязі.

Ер-Ріяд і Вашингтон звинуватили в цих нападах Іран. Відповідальність на себе взяли повстанці-хусити.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті