Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Порошенко переписав кондитерський бізнес на старшого сина

Порошенко переписав кондитерський бізнес на старшого сина

Одночасно бенефіціарний власник почав змінюватися і в тих компаніях, де ЦЄКК є засновником

Порошенко переписав кондитерський бізнес на старшого сина
Олексій Порошенко
Фото: УНІАН

Колишній президент і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія. Про це повідомляє НВ Бізнес.

Сайт проєкту Центру протидії корупції оприлюднив дані, за якими станом на 6 листопада бенефіціаром компанії ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія» (ЦЄКК) значиться Олексій Порошенко – старший син експрезидента Петра Порошенка.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контроль над ЦЄКК перейшов до Олексія Порошенка в результаті отримання корпоративних прав на нідерландську Roshen Europe B. V., яка володіє 85% ЦЄКК.

Раніше Roshen Europe B. V. також належала Петру Порошенко, згідно з його останньою декларації.

ЦЄКК – одна з головних компаній в структурі корпорації Roshen, адже вона є засновником ряду інших підприємств.

Також повідомляється, що одночасно бенефіціарний власник почав змінюватися і в тих компаніях, де ЦЄКК є засновником. Зокрема, «Рошен де люкс», «КК Рошен», «Рошен-Волинь», «Рошен Світ».

Петро Порошенко залишається бенефіціарним власником в ряді інших підконтрольних ЦЄКК компаній «Рошен-Столиця», ЗАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен».

Нагадаємо: нещодавно Господарський суд Київської області став на бік виконавчого комітету Бориспільської міськради і присудив ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен»» доплатити 23,19 млн грн пайового внеску в бюджет за будівництво фабрики. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті