Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Суд арештував все майно «Запоріжтрансформатора» Григоришина

Суд арештував все майно «Запоріжтрансформатора» Григоришина

В межах справи про банкрутство суд заарештував усе рухоме і нерухоме майно підприємства

Суд арештував все майно «Запоріжтрансформатора» Григоришина
Костянтин Григоришин
Фото УНIАН

Суд в межах справи про банкрутство ПрАТ «Запоріжтрансформатор» задовольнив клопотання розпорядника майна та наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно підприємства (зокрема, те, яке знаходиться в заставі і іпотеці третіх осіб). Відповідне рішення Госпсуд Запорізької області прийняв 31 жовтня, передає Finbalance.

Своє клопотання розпорядник майна ПрАТ «Запоріжтрансформатор» обґрунтовував тим, що підприємство має багато контрагентів, зокрема й банківських установ, які у зв`язку з відкриттям провадження у справі про банкрутство «можуть мати підстави та бажання якимось чином задовольнити свої претензії до боржника за рахунок його майна, зокрема й шляхом звернення стягнення»

Суд вказав, що відповідно до ч. 1 ст. 40 Кодексу з процедур банкрутства, він має право за клопотанням сторін або учасників справи чи за своєю ініціативою вжити заходів до забезпечення вимог кредиторів. Причому заходи щодо забезпечення вимог кредиторів діють відповідно до дня введення процедури санації і призначення керуючого санацією або до прийняття постанови про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури і призначення ліквідатора, або до закриття провадження у справі (ч. 4 ст. 40 Кодексу).

Нагадаємо: 17 жовтня Господарський суд Запорізької області відкрив провадження у справі про банкрутство «Запоріжтрансформатор» з ініціативи самого підприємства.

Згідно з матеріалами суду, «Запоріжтрансформатор» звернулось до суду з відповідною заявою, посилаючись на те, що «фінансовий стан підприємства має всі ознаки неплатоспроможності, в даний час боржник знаходиться в стані, коли задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами».

Згідно з інформацією підприємства, на кінець 2018 року його заборгованість перед банками склала 8,87 млрд грн.

При цьому заявлена сума необоротних активів склала 2,36 млрд грн, а оборотних активів – 1,77 млрд грн.

Компанія входить до групи «Енергетичний стандарт» Костянтина Григоришина.

У держреєстрі кінцевим бенефіціаром «Запоріжтрансформатору» числиться однокласник бізнесмена і менеджер швейцарського офісу Energy Standard Group Леонід Пивоваров (Швейцарія).

Лондонський арбітраж раніше визнав, що реальний власник цих активів – Григоришин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті