Одна з найбільших криптовалютних бірж виходить на український ринок

Одна з найбільших криптовалютних бірж виходить на український ринок

Компанія Binance планує вже до кінця року відкрити в Україні офіс

Одна з найбільших криптовалютних бірж виходить на український ринок
фото www.flickr.com/photos/30478819@N08/43452014675

Одна з найбільших криптовалютних бірж Binance і Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про взаєморозуміння з метою спільної співпраці у формуванні позиції щодо встановлення правового статусу віртуальних активів в країні. Про це йдеться у блозі компанії. 

Binance також допоможе розробити прозорі та ефективні механізми передачі прав на будь-які віртуальні активи чи валюти за допомогою технології blockchain, а також вигідні умови для інвестицій та бізнесу в Україні.

У межах угоди про співпрацю Міністерство цифрової трансформації України та Binance створять робочу групу з розробки стратегії впровадження технології blockchain та створення нового ринку віртуальних активів та віртуальних валют в Україні.

«До кінця цього року Міністерство цифрової трансформації разом з членами парламенту та представниками компаній планує завершити роботу над відповідними законопроектами і представити їх нашому парламенту. Міністерство має намір створити комфортне і конкурентне середовище для криптоіндустріі в Україні, – заявив міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров. – Підписавши меморандум з Binance, ми відкриваємо Україну для однієї з найбільших криптовалютних бірж в світі і дозволяємо Binance легально почати тут свій бізнес».

«Легалізація криптовалют і відповідне прийняття прогресивного законодавства в цій сфері може стати одним з ключових чинників стимулювання позитивного зростання української економіки, а також залучити додаткові інвестиції в країну. Ми пишаємося тим, що є частиною планів Міністерства, і сподіваємося, що наш глобальний досвід внесе свій внесок в регулювання криптовалют в Україні, одночасно задовольняючи потреби громадськості та бізнесу», – сказав глава Binance Чанпен Чжао.

Як повідомляє ain.ua із посиланням на керуючого партнера юридичної компанії «Юскутум» Артема Афяна,  Binance має намір до кінця року відкрити в Україні офіс.

«У них в планах – зайти сюди до кінця року, відкрити юрособу і оперувати в рамках нового законодавчого поля. Ми представили їм законопроект про криптовалюти, і вони побачили, що з такими нормами працювати на українському ринку буде комфортно. Згодом в Україну може перейти частина світових транзакцкій (блокчейн-хабів)», – зазначив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію