Не вдалось: Бундестаг провалив голосування за поправки для «Північного потоку – 2»

Не вдалось: Бундестаг провалив голосування за поправки для «Північного потоку – 2»

Голосування відбувалося о 2 ночі

Не вдалось: Бундестаг провалив голосування за поправки для «Північного потоку – 2»
фото DR

Німецький Бунедстаг не зміг проголосувати за внесений федеральним урядом законопроект про «поширення правил внутрішнього ринку газу на трубопроводи між державами-членами ЄС та державам – не членами ЄС» через відсутність кворуму. Про це повідомляє Укрінформ.

«Було віддано 133 голосів. Для кворуму необхідні 355 голосів. Таким чином парламент не має кворуму. Я закриваю засідання і оголошую чергове засідання о 9 ранку п’ятниці, 8 листопада», – проголосив головуючий.

Слід зауважити, що така ситуація сталася після того, як на поіменному голосуванні наполягла фракція «Альтернативи для Німеччини». Адже до цього президіум тримався думки, що кворуму достатньо і на підставі того, що «за» (шляхом підняття рук) висловилися ХДС/ХСС, СДПН, СвДП, «проти» АдН і Зелені, «утрималися» Ліві, схилявся до того, що рішення можна вважати прийнятим.

Голосування, як повідомляється, відбувалося о 2 ночі.

Нагадаємо: днями стало відомо, що Німецькі коаліційні партії ХДС/ХСС і СДПН розробили закон, що має захистити газопровід «Північний потік – 2» від обмежень, які вводить нова газова директива Європейського Союзу, і захистити інвестиції німецьких компаній у проект.

Як повідомлялось, минулого місяця Данське енергетичне агентство схвалило будівництво «Північного потоку – 2» і видало відповідний дозвіл оператору Nord Stream 2. Від цього рішення Данії залежало, чи буде перенесено в часі запуск газопроводу,

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло