Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Данія дозволила будівництво «Північного потоку-2» в своїх водах

Данія дозволила будівництво «Північного потоку-2» в своїх водах

При цьому вона вимагає дотримання кількох вимог, в тому числі безпеки для довкілля

Данія дозволила будівництво «Північного потоку-2» в своїх водах
фото Twitter Nord Stream 2

Данське енергетичне агентство схвалило будівництво «Північного потоку-2» і видало відповідний дозвіл оператору Nord Stream 2, повідомляється на сайті організації. Від цього рішення Данії залежало, чи буде перенесено в часі запуск газопроводу, пише Коммерсант.

«Данія зобов'язується дозволити прокладання трубопроводу з урахуванням турботи про ресурси і навколишнє середовище і за необхідності готова вказати маршрут, по якому його можна прокласти», – йдеться в заяві. Карта такого маршруту опублікована на сайті агентства.

Нагадаємо, запуск «Північного потоку-2» очікувався до кінця цього року. Однак у зв'язку з тим, що Данія не видавала дозвіл на прокладання трубопроводу по заявленому маршруту, його введення могло бути відкладене як мінімум на півроку, заявляли в Nord Stream 2.

У жовтні глава австрійської OMV Райнер Зеле повідомив, що у оператора проекту є «хороші шанси» отримати від Данії дозвіл на будівництво «Північного потоку-2».

Газопровід «Північний потік-2» потужністю 55 млрд куб. м газу в рік пройде з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря поруч з уже діючим «Північним потоком». Його протяжність складе більше 1200 км. Проектом займається компанія Nord Stream 2 AG, засновником якої є ПАТ «Газпром».

Раніше повідомлялося, що проект «Північний потік-2» наблизився до патової ситуації на кордоні з Данією, оскільки дозвіл для подальшого прокладання труб досі не був отриманий.

Між тим до Конгресу США внесли новий проект санкцій проти «Північного потоку – 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті