У світі зросла кількість мільярдерів

У світі зросла кількість мільярдерів

Наразі їх на 40% більше, ніж було п’ять років тому

У світі зросла кількість мільярдерів
фото www.flickr.com/photos/renatamascarello/48319211147

За даними нового дослідження кількість мільярдерів у світі продовжує невпинно зростати. Про це повідомляє CNBC із посиланням на UBS Billionaire Insights за 2019 рік.

Наразі у світі нараховується близько 2101 мільярдера – на 589 людей (або на 38,9%)більше, ніж п’ять років тому. 

За той же п’ятирічний період їхні сукупні статки зросли більш ніж на третину(34,5%) і досягли $8,5 трлн. Звіт охопив 2013-2018 роки.

Швейцарський банк виявив, що загальний статок мільярдерів за п’ять років в 2018 році скоротився на тлі  «сильного росту долара, торгових суперечок і волатильності фінансового ринку». Навіть незважаючи на це, активи мільярдерів залишались на рівні $2,2 трлн з 2013 року.

Американські мільярдери були єдиними, хто не стикнувся з падінням в 2018 році, їхнє багатство виросло на 0,1%. Станом на кінець року в регіоні проживало близько 749 мільярдерів із сукупним статком в $3,6 трлн.

Однак в Азійсько-Тихоокеансьому регіоні як і раніше проживає найбільша кількість мільярдерів у світі. З 754 мільярдерами, чиє сукупне багатство склало 2,5 трлн, регіон представляє собою 36% світового населення мільярдерів.

При цьому на долю КНР припадає 43% мільярдерів регіону, Індії – 14%, Гонконгу – 9%, Японія – 4%.

В Європі, Близькому Сході та Африці населення мільярдерів в минулому році скоротилось на 5% до 598 людей, їх сукупний статок склав $2,4 трлн.   

У звіті також відзначається помітний ріст числа жінок, наразі у світі нараховується 233 жінки-мільярдера,що на  46% більше, ніж 160,зафіксованих в 2013 році. Це зростання було обумовлене в основному жінками в Азії. 

Нагадаємо: днями американський мільярдер і засновник найбільшого в світі хедж-фонду Bridgewater Associates Рей Даліо заявив, що у сучасних інвесторів занадто багато грошей, які вони готові вкладати під низькі або навіть негативні ставки і сумнівні перспективи повернення коштів. Про це він написав у LinkedIn в пості під назвою «Світ збожеволів, а система більше не працює»

За його словами, гроші легко доступні тим, у кого вже є гроші, і хто кредитоспроможний, а для інших вони практично недоступні.Результатом цього стане те, що прірва між багатими і бідними тільки сильніше поглибиться, впевнений Даліо. Тому система, яка намагається змусити капіталізм працювати для більшості людей, не працює, робить висновок мільярдер.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію