Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Зеленський звільнив Бухарєва з посади начальника Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ

Зеленський звільнив Бухарєва з посади начальника Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ

Начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України було призначено Дмитра Нескоромного

Зеленський звільнив Бухарєва з посади начальника Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ
Владислав Бухарєв
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський звільнив Владислава Бухарєва з посади начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України (СБУ). Про це йдеться у відповідному указі президента № 823.

«Звільнити Бухарєва Владислава Вікторовича з посади першого заступника Голови Служби безпеки України – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України», – йдеться у повідомленні.

Пізніше, президент наказом № 833 звільнив генерал-полковника Бухарєва з військової служби у запас у зв’язку з проведенням організаційних заходів з правом носіння військової форми одягу.

Також указами № 824№825№826 було звільнено Вадима Пояркова, Анатолія Дублика, Дмитра Нескромного з посад заступників голови Служби безпеки України.

Однак, указом № 827 Дмитра Нескоромного було призначено першим заступником голови Служби безпеки України – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.

Окрім того, указом №828 було призначено Володимира Горбенка заступником голови Служби безпеки України.о: 

Нагадаємо: на початку вересня Зеленський звільнив Владислава Бухарєва з посади голови Служби Зовнішньої Розвідки і призначив його на посаду начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті