Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Трамп готує зміни в законодавство, які полегшать експорт американської зброї

Трамп готує зміни в законодавство, які полегшать експорт американської зброї

Новим правилам будуть раді виробники та лобісти зброї, а також бандитські угрупування по всьому світу

Трамп готує зміни в законодавство, які полегшать експорт американської зброї
фото pixabay.com

Адміністрація Трампа пройшла ключовий етап на шляху до впровадження змін у законодавство, які полегшать продаж американської вогнепальної зброї за кордон, включаючи штурмові гвинтівки і боєприпаси, повідомляє Reuters.

Пропоновані зміни в правилах, які перенесуть нагляд за комерційним експортом зброї з Держдепартаменту в Міністерство торгівлі, можуть бути прийняті вже в кінці цього року, повідомили джерела.

Цей крок адміністрації Трампа значно розширить бізнес виробників зброї, таких як American Outdoor Brands і Sturm Ruger&Company, одночасно збільшуючи продаж смертоносної зброї за кордон.

За оцінками експертів, ослаблення правил може збільшити продажі іноземної зброї на 20%.

У той час як Держдепартамент у першу чергу стурбований загрозами міжнародній стабільності та підтримує жорсткі обмеження на продаж зброї, Міністерство торгівлі зазвичай працює над тим, щоб американським компаніям було простіше продавати свою продукцію за кордон.

Трамп, на відміну від своїх попередників, діє майже як лобіст для оборонної промисловості США. Будь-який крок, який збільшить продажі зброї, також додасть Трампу «захопленої» підтримки з боку впливової Національної стрілецької асоціації напередодні президентської виборчої кампанії.

Критики, серед яких і конгресмени, висловили стурбованість тим, що будь-яке ослаблення правил експорту може зробити потужну американську зброю більш доступною для злочинних угруповань і груп бойовиків, з якими Трамп пообіцяв боротися.

Нагадаємо, у вересні Євросоюз посилив контроль над експортом зброї, щоб запобігти експорту озброєнь, які можуть бути використані для міжнародної агресії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті