UBS і PwC виділили три риси характеру, які відрізняють багатих людей від всіх інших

UBS і PwC виділили три риси характеру, які відрізняють багатих людей від всіх інших

Експерти назвали три головних секрети успіху

UBS і PwC виділили три риси характеру, які відрізняють багатих людей від всіх інших
фото pixabay.com

Акції компаній, на чолі яких стоять мільярдери, ростуть майже вдвічі швидше за ринок в середньому, повідомили швейцарський банк UBS і консалтингова компанія PwC в доповіді Billionaires insights 2019. Про це розповідає Forbes.

У 2003-2018 роках контрольовані мільярдерами публічні компанії подорожчали на 17,8%, пишуть дослідники. Індекс світового ринку MSCI ACWI виріс за той же період на 9,1%.

Експерти пов'язали цю ситуацію з «ефектом мільярдера» – здатністю найбагатших людей трансформувати цілі індустрії, створювати велику кількість високооплачуваних робочих місць і «гуртувати світ» в пошуках ліків від важких захворювань. Появу цього ефекту автори доповіді пояснили трьома рисами характеру, властивими найбагатшим людям.

Перша відмінна риса – схильність мільярдерів приймати «розумні ризиковані рішення», вказано в доповіді. «Коли мова заходить про те, щоб іти на ризики, підприємці-мільярдери проявляють оптимізм і фокусуються на ризиках, знаходячи розумні шляхи їх зниження», – пишуть дослідники.

Друга риса – зосередженість на бізнесі. Мільярдери постійно шукають навколо нові можливості, підкреслено в доповіді.

Третя – висока стійкість, що зберігається мільярдерами незважаючи на невдачі та перешкоди. Вперше про ці три риси характеру експерти згадали в доповіді 2015 року, а тепер саме ними вони пояснили успіх контрольованих найбагатшими людьми компаній.

«Мільярдери – інший тип людей <...> вони просто більш талановиті. Це факт», – заявив американському Forbes глава підрозділу Ultra High Net Worth банку UBS Джозеф Стадлер.

Він додає: «Вони [мільярдери] є майстрами ризикувати. Вони мають здатність ризикувати чимось масштабним за умови, що результат буде також величезним... Вони не бояться невдач. Багато, багато людей на цій планеті бояться провалів. А мільярдери в кожному провалі вбачають можливість щось купити».

Банк UBS стверджує, що є довіреним радником приблизно половини із «2101 мільярдера», які, за оцінками швейцарського банку, існують у всьому світі. Проте статки мільярдерів в 2018 році скоротилися на $388 млрд – тенденція до зростання припинилася вперше за 5 років. За оцінками UBS, багатство мільярдерів за останній рік у світі впало до  $8,5 трлн.

Нагадаємо, мільярдер Рей Даліо вважає, що світ збожеволів від легких грошей, і  пророкує революцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті