Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Зеленський запропонував засновнику AliExpress створити R&D-центр в Україні

Зеленський запропонував засновнику AliExpress створити R&D-центр в Україні

За словами президента, Україна має одних із найкращих у світі фахівців з data analytics

Зеленський запропонував засновнику AliExpress створити R&D-центр в Україні
Фото: REUTERS

Президент України Володимир Зеленський запропонував засновнику Alibaba Group, до складу якої входить онлайн-магазин AliExpress, найбагатшому бізнесмену Китаю Джеку Ма створити в Україні R&D-центр, тобто центр досліджень та розвитку. Про це повідомив Офіс президента.

Зеленський також розповів підприємцю, що впродовж останніх років в Україні відкрили понад 100 R&D-центрів відомих глобальних компаній, таких як Samsung, Boeing, Ericsson, Huawei, Oracle, Siemens.

Крім цього, він запропонував Джеку Ма розглянути можливість відкриття такого центру в Україні для посилення роботи Alibaba у європейському регіоні.

За словами президента, Україна має одних із найкращих у світі фахівців з data analytics і може надати справді сильну експертизу для створення центру аналізу даних і штучного інтелекту.

«У нас дуже амбітні цілі. Ми хочемо повністю перезавантажити Україну, щоб у країні з’являлися такі люди, як ви», – зазначив Зеленський.

Нагадаємо: за версією журналу Forbes, Джек Ма посідає 20 місце в рейтингу найбагатших людей планети. Його статки оцінюють у $39,8 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті