Українські війська в разі провокацій з боку сепаратистів знову займуть свої позиції - ООС

Українські війська в разі провокацій з боку сепаратистів знову займуть свої позиції - ООС

Розведення військ на інших ділянках найближчим часом не передбачається

Українські війська в разі провокацій з боку сепаратистів знову займуть свої позиції - ООС
Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Сьогодні 9 листопада в районі населених пунктів Петрівське та Богданівка українські військовослужбовці та російсько-окупаційні війська запустили сигнальні ракети, що свідчить про початок розведення військ. Про це повідомляє центр «Операція об'єднаних сил» (ООС) на своїй сторінці у Facebook.

«9 листопада 2019:
12.00 -12.01 – білий сигнал ракети з обох сторін, що підтвердив готовність.
12.10 – повторний сигнал зеленою ракетою НЗФ РФ.
12.15 – повторний сигнал зеленою ракетою української сторони.
12.20 – практичне розведення сил і засобів розпочато.
Сигнали ракет було підтверджено СММ ОБСЄ та нашими спостережними постами на передовій», – йдеться в повідомленні.

В районі н.п. Богданівка та Петрівське, що на Донеччині, розпочався практичний етап процесу розведення сил і засобів на...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 9 листопада 2019 р.

При цьому надалі розведення сил і засобів на нових ділянках неможливо буде проводити в зимовий час, заявив заступник командувача операцією Об'єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар, передають «Новости Донбасса».

«Ми входимо в такий період, що погодні умови не завжди нам дозволятимуть підготувати нові позиції. Крім того, якщо буде мороз, то заборонено прибирати мінно-вибухові огорожі. Тобто ми не можемо проводити розмінування [в мороз] – це заборонено протоколом», – сказав Бондар журналістам.

«Інші ділянки ні в мінському, ні в нормандському форматі для процесу розведення не обговорювалися», – наголосив Бондар.

Станом на 13.15 9 листопада 2019 року: – У 2016 році вже було відведення на цій ділянці. Але противник рухався вперед,...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 9 листопада 2019 р.

При цьому він зазначив, що якщо війська противника знову спробують зайняти звільнену територію – то українські війська повернуться назад, як це вже було раніше.

«У 2016 році вже було відведення на цій ділянці. Але противник рухався вперед, і українська сторона знову зайняли ці позиції. Це підтвердження, що ми вже маємо досвід і повернемося у випадку провокацій назад. Якщо будуть обстріли противником, чи провокації, то командир підрозділу на ділянці, за погодженням командира бригади, приймають рішення на повернення на попередні позиції», – сказав Богдан Бондар.

Українські військові та угрупування «ДНР» повинні перенести свої позиції на цій ділянці на кілометр углиб. На розведення сторонам дається 3 дні, далі має йти розмінування місцевості та демонтаж фортифікаційних споруд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті