Захворіло у світі
13,323,530
Померло у світі
578,628
Вилікувалось у світі
7,399,310
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Ахметівська «Брусничка» збанкрутувала, кредиторська заборгованість – понад 1 млрд грн

Ахметівська «Брусничка» збанкрутувала, кредиторська заборгованість – понад 1 млрд грн

«Український ритейл» (Дніпро) закриває торгівельну мережу «Брусничка» через втрату активів на Донбасі

Ахметівська «Брусничка» збанкрутувала, кредиторська заборгованість – понад 1 млрд грн
Фото facebook.com/freshmarket.brusnichka

Господарчий суд Дніпропетровської області відкрив провадження у справі про банкрутство ТОВ «Український ритейл» (группа «СКМ» Ріната Ахметова) – власника мережі продуктових магазинів «Брусничка», вимоги кредиторів будуть розглянуті 12 грудня. Про це повідомляє НВ Бізнес з посиланням на кілька власних джерел.

Згідно з постановою суду «Український ритейл» у кінці вересня 2019 року заявив про своє банкрутство з кредиторською заборгованістю 1,098 млрд грн, з них 652,3 млн грн – це заборгованість за товари та послуги. Активи компанії складають 222, 8 млн грн, дебіторська заборгованість – 33,9 млн грн.

Вимоги кредиторів будуть розглянуті судом 12 грудня, тим часом приміщення «Бруснички» уже займають інші ритейлери, повідомляє джерело.

«З початком воєнного конфлікту на сході країни «Брусничка», що створювалась з фокусом саме на цей регіон, втратила 53 магазини та 80% прибутку», – зазначив  керівник «Українського ритейлу» Євген Хворостянко.

Мережа переїхала до Дніпра, але не змогла протистояти конкурентам.

Нагадаємо, у березні цього року «Український ритейл» анонсував запуск складського аутсорсингу, а за підсумками 2018 року звітувала про відкриття шести нових магазинів.

«Український Рітейл» заснований у 2006 році, здійснює розвиток торговельної мережі під ТМ «Брусничка» у форматі «біля будинку». За результатами 2017 року компанія посіла сьоме місце серед українських торгових мереж за кількістю магазинів. На січень 2019 року мережа фрешмаркетів «Брусничка» налічувала 103 магазини в Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Полтавській областях. Кількість працівників перевищувала 2000 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті