Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Автор нової книги про Трампа: «Він діє, як 12-річна дитина»

Автор нової книги про Трампа: «Він діє, як 12-річна дитина»

Анонімний автор стверджує, що Трамп неспроможний як президент

Автор нової книги про Трампа: «Він діє, як 12-річна дитина»
фото DR

Газета Le Figaro проаналізувала нову книгу про президента США Дональда Трампа, яка виходить у світ 19 листопада.  Цього разу автор книги – співробітник Білого дому, який побажав приховати своє прізвище. Анонімність автора ще більше розпалює цікавість і приваблює увагу до книги, пише RFI.

«Він хамить, плутається, швидко дратується, і в нього явні проблеми з синтезом інформації. І це відбувається не час від часу, а постійно», – наводить газета цитату з книги «A Warning» (Попередження). Протягом усіх 259 сторінок автор намагається довести, що Дональд Трамп неспроможний як президента і може становити реальну небезпеку для країни.

«Він діє як дванадцятирічна дитина, якій дали командно-диспетчерський пункт: він натискає на всі кнопки підряд, не замислюючись і не звертаючи уваги на літаки, яких заносить на злітній смузі або які просто не можуть дістатися до аеропорту», – так автор описує роботу Трампа в Білому домі, де панує важка атмосфера.

Що стосується особистих якостей, то американський лідер описаний в книзі як холерик, який любить расистські і сексистські жарти і має поганий смак.

Незважаючи на те, що автор стверджує, що має справу безпосередньо з Трампом, книга складена так, що неможливо здогадатися, хто її написав. Відомо лише, що в 2018 році той же чоловік опублікував анонімну колонку в газеті New York Times під назвою «Я є членом руху опору в адміністрації Трампа». Тоді автор пояснював, що не втік зі свого поста в Білому домі тільки тому, що відчував необхідність контролювати президента і «його найгірші нахили» в ім'я блага країни. І стверджував, що таких як він в адміністрації президента – всього кілька людей. У новій же книзі автор визнає, що зробив помилку, тому що Трампа не вдалося ні приборкати, ні змінити.

Офіційний представник президента США Стефані Грішем назвала книгу «брехнею» і «фантастикою», а її автора «боягузом». Міністерство юстиції попередило випустило книгу видавництво Hachette про те, що воно порушує існуючий в Білому домі обов'язок зберігати конфіденційність.

У відповідь видавництво відзначило, що таким чином влада намагається отримати секретну інформацію про її автора.

Нагадаємо, згідно з соцопитуваннями, Трамп програє кандидатам від демократів, і в першу чергу Байдену.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті