Захворіло у світі
1,431,900
Померло у світі
82,145
Вилікувалось у світі
301,417
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Balderton запускає багатомільйонний фонд для інвестування в європейські стартапи

Balderton запускає багатомільйонний фонд для інвестування в європейські стартапи

Це допоможе їм наздогнати своїх конкурентів із США та Китаю

Balderton запускає багатомільйонний фонд для інвестування в європейські стартапи
фото www.flickr.com/photos/stevendepolo/5437288053

Венчурна компанія Balderton Capital запускає новий фонд в $400 млн, який за її словами, буде використовуватись для інвестування в європейські технологічні стартапи. Про це повідомляє CNBC.

В Balderton заявили, що фонд призначений для стартапів, які залучають кошти на етапі серії А, іншими словами, для компаній, які прагнуть провести свій перший значний раунд фінансування. Планується, що новий фонд здійснюватиме приблизно 12 інвестицій на рік.

Вважається, що європейський технологічний сектор відстає від своїх американських та китайських колег, особливо коли мова йде про венчурний капітал.

Ларс Фьєльдсо-Нільсен, генеральний партнер Balderton, сказав телеканалу, що не думає, що Європа далека від створення технологічної компанії, здатної конкурувати з такими гігантами Кремнієвої долини, як Facebook та Google або  онлайн-платформами з Китаю, такими як Alibaba і Tencent.

Нагадаємо: раніше цього місяця SoftBank Group Corp повідомила про свої перші квартальні збитки за 14 років, коли її гігантський Vision Fund отримав $8,9 млн операційних збитків через падіння оцінок її двох основних проектів – WeWork та Uber.

Більше про провал WeWork на ІРО та на що варто звертати увагу інвесторам в будь-якому інвестпроекті, щоб не помилитися з вибором можна дізнатись із матеріалу Mind «Досвід WeWork: як не програти з венчурними інвестиціями».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію