Захворіло у світі
18,288,573
Померло у світі
693,805
Вилікувалось у світі
10,913,524
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
«Укртранснафта» вже отримала 4,2 млн євро за російську брудну нафту

«Укртранснафта» вже отримала 4,2 млн євро за російську брудну нафту

Сума є наразі неостаточною

«Укртранснафта» вже отримала 4,2 млн євро за російську брудну нафту
фото www.facebook.com/ukrtransnafta

З травня по листопад 2019 року АТ «Укртранснафта» отримало 4,168 млн євро від ПАТ «Транснефть» за резервування потужностей української нафтотранспорної системи через потрапляння до неї нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Наразі «Транснефть» продовжує резервувати потужності «Укртранснафти», тому сума платежів неостаточна.

Розмір платежів визначається в рамках діючих договірних відносин і залежить від залишку обсягів неякісної російської нафти в українських нафтопроводах станом на перше число кожного місяця.

Нагадаємо, через потрапляння хлороганічних сполук до нафтопроводу «Дружба» російську нафту відмовились приймати у Словаччині та Угорщині, до яких транспортує нафту «Укртранснафта». У зв’язку з цим компанія вимушено призупинила транзит з 25 квітня до 11 травня 2019 року, а також – з 17 до 21 травня 2019 року.

Нагадаємо: наприкінці жовтня глава «Транснєфті» заявив, що АТ «Укртранснафта» і російська компанія врегулювали питання компенсацій за потрапляння нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук в українську ділянку нафтопроводу «Дружба».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті