Страхова компанія ARX представляє новий сервіс «Автоцивілка Все включено»
Реклама

Страхова компанія ARX представляє новий сервіс «Автоцивілка Все включено»

Сервіс містить низку переваг у порівнянні зі звичайною Автоцивілкою

Цей матеріал також доступний російською
Страхова компанія ARX представляє новий сервіс «Автоцивілка Все включено»

Лідер страхування в Україні, компанія ARX, представляє новий продукт – «Автоцивілка. Все включено». Це версія обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСАГО) з розширеними можливостями, включаючи страхове покриття по КАСКО, при цьому за доступною ціною.

«Автоцивілка Все включено» – це комплексний пакет автострахування, який складається з класичного поліса ОСАЦВ, добровільного страхування цивільної відповідальності з додатковим покриттям від 50 тисяч до 1 мільйона гривень, а також страхового покриття по КАСКО на суму 130 000 грн.

Сервіс містить ряд переваг перед звичайною Автоцивілкою

По-перше, застосування сегментованого підходу в розрахунку страхового платежу по ОСЦВ, який, зокрема, враховує вік автомобіля і вік власника автомобіля, що дозволяє клієнтам отримувати справедливу ціну.

По-друге, повне покриття витрат страхувальника при настанні ДТП з іншим учасником, пов'язаних як з відшкодуванням шкоди потерпілим, так і з відновленням власного автомобіля.

По-третє, клієнтові не потрібно звертатися за виплатою в іншу СК для відшкодування збитків власного автомобіля в разі відсутності його провини в ДТП (пряме врегулювання в 100% випадках).

По-четверте, ліміти відповідальності за шкоду, заподіяну третім особам (потерпілим) істотно вище в порівнянні з ОСА.

Додаткові бонуси для клієнта, які передбачає сервіс:

 • За КАСКО відшкодовується відновлювальний ремонт автомобіля клієнта на СТО в повному обсязі. У ситуації, коли така шкода відшкодовувався б за полісом ОСЦПВ винуватця ДТП, з суми відшкодування вираховувався б експлуатаційний знос автомобіля і франшиза
 • Клієнт має можливість отримати «швидке» відшкодування (протягом декількох днів) без відвідування офісу СК і СТО, скориставшись інноваційним сервісом дистанційного визначення розміру збитку AUDASMART.
 • Збиток автомобілю потерпілого відшкодовується без урахування експлуатаційного зносу в межах загального ліміту по ОСЦВ + ДГО. За стандартним ОСЦВ такий знос віднімається, і страхувальник буде змушений цю частину збитку відшкодовувати самостійно.

Можливість оформити і придбати сервіс on-line на сайті страхової компанії.

Вартість сервісу – від 3000 грн на рік

Нагадаємо, що за 8 місяців 2019 року страхова компанія ARX зібрала понад 105 мільйонів страхових премій в сегменті ОСАГО, що на 15% більше в порівнянні з минулим роком. Укладено понад 96 000 договорів. Приблизно 5% від загальної суми премій збирається онлайн, і ця кількість буде зростати.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію