Василь Хмельницький розглядає викуп Ocean Plaza за $250 млн

Василь Хмельницький розглядає викуп Ocean Plaza за $250 млн

Також, бізнесмен розповів про свій проєкт Unit.City та аеропорт «Жуляни»

Этот материал также доступен на русском языке
Василь Хмельницький розглядає викуп Ocean Plaza за $250 млн
Василь Хмельницький
Фото: УНІАН

Бізнесмен Василь Хмельницький розглядає можливість викупу ТЦ Ocean Plaza. Про це він розповів у інтерв'ю Ліга.Бізнес. 

«Не можу сказати, на якому етапі, щоб не зірвати угоду. Ми продали її, припустимо, за $350 млн. Якщо теоретично можна викупити назад за $250 млн, то я на це готовий», – розповів він.

Також, Хмельницький розповів про свій проєкт Unit.City та його сприяння бізнесу в Україні. За його словами, вони проінвестували біля 10 стартапів.

«Комусь $50 000, комусь $70 000, комусь $100 000 дали, повезли їх на навчання до Америки. Комусь знайшли зв'язки, комусь ні», – відзначив бізнесмен.

Окрім того, Хмельницький розповів й про плани щодо аеропорту « Жуляни». За його словами, смугу робити більш потужною не будуть, щоб літали великі літаки. 

«Ми розуміємо, що шум заважає жителям. Але той шум, який є – він допустимий. Смуга дозволяє працювати ще років 20-30», – пояснив Хмельницький.

Він відмітив, що якщо аеропорт буде сильно розвиватися, то через 10-15 років доведеться думати, як зробити потужний аеропорт. 

«Але поки новий аеропорт немає сенсу будувати – Борисполя вистачає. Він може «перемолоти» 20 млн чоловік. А в нього літає до 15 млн», – відзначив бізнесмен.

Однак він зауважив, що аеропорт «Жуляни» повинен існувати, в разі екстренної посадки через туман у «Борисполі», наприклад.

Хмельницький також розповів, що його турбує не відкрита конкуренція з «Борисполем»

«Держава проінвестувала гроші і списалв їх. А ми проінвестували гроші і платимо по кредитах відсотки. Відчуваєте, як підприємець і держава нерівні? Потім держава може придумати і сказати: так, ви будете літати ось тут за три копійки, а тут – за вісім. Це не правильно. При рівних умовах ми не боїмося конкуренції. Але, на жаль, якщо вони нерівні ... Для нашого аеропорту ставка на аеронавігаційне обслуговування майже на 50% вище, ніж для «Борисполя», – зауважив він.

Раніше повідомлялося, що компанія UDP Renewables Василя Хмельницького ввела в промислову експлуатацію сонячну електростанцію (СЕС) «Порт-Солар» потужністю 8,6 МВт (Ізмаїл Одеської обл.).

Нагадаємо: на початку листопада Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи проти Міністерства інфраструктури.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло