Василь Хмельницький розглядає викуп Ocean Plaza за $250 млн
Також, бізнесмен розповів про свій проєкт Unit.City та аеропорт «Жуляни»

Бізнесмен Василь Хмельницький розглядає можливість викупу ТЦ Ocean Plaza. Про це він розповів у інтерв'ю Ліга.Бізнес.
«Не можу сказати, на якому етапі, щоб не зірвати угоду. Ми продали її, припустимо, за $350 млн. Якщо теоретично можна викупити назад за $250 млн, то я на це готовий», – розповів він.
Також, Хмельницький розповів про свій проєкт Unit.City та його сприяння бізнесу в Україні. За його словами, вони проінвестували біля 10 стартапів.
«Комусь $50 000, комусь $70 000, комусь $100 000 дали, повезли їх на навчання до Америки. Комусь знайшли зв'язки, комусь ні», – відзначив бізнесмен.
Окрім того, Хмельницький розповів й про плани щодо аеропорту « Жуляни». За його словами, смугу робити більш потужною не будуть, щоб літали великі літаки.
«Ми розуміємо, що шум заважає жителям. Але той шум, який є – він допустимий. Смуга дозволяє працювати ще років 20-30», – пояснив Хмельницький.
Він відмітив, що якщо аеропорт буде сильно розвиватися, то через 10-15 років доведеться думати, як зробити потужний аеропорт.
«Але поки новий аеропорт немає сенсу будувати – Борисполя вистачає. Він може «перемолоти» 20 млн чоловік. А в нього літає до 15 млн», – відзначив бізнесмен.
Однак він зауважив, що аеропорт «Жуляни» повинен існувати, в разі екстренної посадки через туман у «Борисполі», наприклад.
Хмельницький також розповів, що його турбує не відкрита конкуренція з «Борисполем»
«Держава проінвестувала гроші і списалв їх. А ми проінвестували гроші і платимо по кредитах відсотки. Відчуваєте, як підприємець і держава нерівні? Потім держава може придумати і сказати: так, ви будете літати ось тут за три копійки, а тут – за вісім. Це не правильно. При рівних умовах ми не боїмося конкуренції. Але, на жаль, якщо вони нерівні ... Для нашого аеропорту ставка на аеронавігаційне обслуговування майже на 50% вище, ніж для «Борисполя», – зауважив він.
Раніше повідомлялося, що компанія UDP Renewables Василя Хмельницького ввела в промислову експлуатацію сонячну електростанцію (СЕС) «Порт-Солар» потужністю 8,6 МВт (Ізмаїл Одеської обл.).
Нагадаємо: на початку листопада Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи проти Міністерства інфраструктури.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].